א’-ה’: בין השעות 9:00-18:00

סופי שבוע: שישי-שבת.

Анна Мхитарян
ראשי עורכי דין

אנה מחיטריאן

מומחית לדיני מקרקעין, דיני משפחה, דיני הגירה בישראל. עוזרת לזוגות מעורבים להסדיר את מעמד של בן הזוג הזר, כולל זוגות חד-מיניים בהצלחה רבה בזכות ניסיונה רב-השנים מול פקידי רשות האוכלוסין וההגירה בכל רחבי הארץ.

לאנה ניסיון של ניהול מאות תביעות לקביעת אבהות/ קשרי משפחה בבתי משפט לענייני משפחה בישראל לצורך קבלת אזרחות ישראלית.

לאנה התמחות בייצוג לקוחות מול ערכאות משפטיות בסכסוכי משפחה בהליכי ירושה, גירושין, עריכת הסכמי ממון, הסכמי נישואין/גירושין.


כתוב בוואטסאפ

עובדים אחרים

Адвокат Алекс Зернопольский
אלקס זרנופולסקי
בעלים של משרד, עורך דין ראשי, מגן זכויות
השכלה משפטית קיבל באוניברסיטת ירושלים. 18 שנות ניסיון בעריכת דין.
Юлия Баюла
יוליה באיולה
עורך דין
מנהל תיקים לקבלת מעמד בישראל לבני זוג זרים.
Шмуэль Полищук
שמואל פולישוק
אירינה רוזנברג
עורך דין
מומחה בתחום הוויזות למומחים זרים ונושאים נוספים של הגירה לישראל.
נחמה עובדיה
עורך דין
מומחה בתחום הדין הפלילי וההגירה. נחמה ניהלה מאות תיקי פשיטת רגל, במסגרתם העניקה סיוע לחייבים שנקלעו לבלבול בהתחייבויותיהם הפיננסיות.
Эрнест Шварцман
ארנסט שוורצמן
עורך דין
Юрий Дойч
יורי דויטש
עורך דין, נוטריון
Яна Белла Вальдберг
יאנה בלה ולדברג
מנהל תקשורת אסטרטגית
סיימה לימודים במכון לכלכלה, ניהול ומשפט במסגרת המכון הממלכתי לתרבות ואמנות במוסקבה.
Екатерина Сизонова
יקטרינה סיזונובה
מומחית להליכי עליה לישראל
אולגה לזניק
ראש צוות שירות לקוחות
Валерия Давидова
ולריה דוידובה
מנהל

ביקורות

Мири и Сергей

מירי וסרגיי

אנחנו זוג שהגענו לעורך הדין אלכס זרנופולסקי לאחר סירובים רבים מטעם משרד הפנים, בתהליך קבלת האזרחות עבור בעלי. נתקלנו בחוויה מאוד לא נעימה והיינו ממש מופתעים מהמפגשים החוזרים ונשנים עם פקידים שלא היו רגישים לרגשות האנשים, וההערות שלהם היו לא במקום, לומר מעט. לאחר פנייה למשרד הפנים של אלכס ועורכת הדין אנה ממשרדו, שתמיד היו מוכנים להקשיב לנו ותמיד היו שם בשבילנו, בעלי סוף סוף קיבל אזרחות לפני שבוע. זה קרה הודות ליחס המקצועי והאנושי של משרד עורכי הדין של אלכס זרנופולסקי. אנחנו מאוד שמחים שהגורל הביא אותנו יחד ואנחנו יכולים להמליץ על המשרד הזה לכל מי שרוצה להרגיש בבית, ועורכי הדין ידאגו לאינטרסים שלך. זה הכי טוב שיש כיום בשוק בישראל. אלכס מקיים את מה שהוא מבטיח, במאה אחוז.

Victor Vakhshtayn

ויקטור וכשטיין

עורך דין בישראל אינו רק פאר, אלא מדריך בגיהינום הבירוקרטי שמהווה את הממסד הממשלתי. קשה לכנות זאת ממסד, מכיוון שאף אחד ממעגלי הגיהינום אינו מחליף מידע עם מעגל אחר, השדים הפשוטים מחזיקים בסמכויות רבות יותר מאשר המנהלים שלהם, והחוטאים יכולים להמשיך ולערער על החוק – הארצי או השמימי – אבל בכל מחלקה מחוזית של הגיהינום ישנה ‘הוראה פנימית’ שמתנגדת לכל חוק. (ואז יש עוד אחת שמתנגדת לקודמתה.) בסופו של דבר, החוקים באים והולכים עם כל ממשלה חדשה, אבל השדים נשארים ליד קדירותיהם לדורות. ייתכן שמערכת כזו נוצרה על ידי האבות המייסדים עצמם, כדי למנוע בעתיד את האחזקת השלטון. נסה לבנות טוטליטריזם במדינה שבה כל ביורוקרט ברמת הרחוב בנפשו הוא אנרכו-סינדיקליסט. לכן, בית המשפט בישראל אינו אתגר למדינה, אלא דרך רגילה להתחיל דיאלוג עימה. כאן הכל כמו בשוק: אם אינך מתמקח, אינך מכבד. אם אינך מתדיין, זה אומר שאינך מכיר בקיומה. כך שעורך דין ישראלי תמיד הוא יותר מעורך דין. הוא משלב כישורים של וירג’יל, סטלקר, שחקן דרמטי, עובד סוציאלי, אתנוגרף ופסיכותרפיסט. לפחות, עורך דין טוב. הייתי מאוד מזליז בעניין עורך הדין שלי. עם אלכס זרנופולסקי לא רק שניצחנו במשפט, אלא גם מצאתי שלושים סיפורי מחקר חדשים – כל כך מרתקת הייתה ההתנסות במבנה הביורוקרטיה הישראלית ‘מבפנים’. עכשיו נכתוב בשיתוף פעולה.

רולדוגין אנדרו

ניצלתי את שירותי משרדו של אלכס זרנופולסקי בשאלה מורכבת למדי. אני מאוד מופתע מהמקצועיות והכישורים בנושא הרפטריאציה, על ידי הוכחת קרבה באמצעות בדיקת דנ”א. כעת אלכס עוסק בהסדרת מעמדה של אשתי בישראל. תודה על התמיכה והליווי!

Михаил Пелливерт

מיכאיל פליברט

זו לא פרסומת, אלא המלצה! אינני יודע כמה פעמים יש לכם שאלות משפטיות לגבי היבטים שונים של החיים בישראל, אבל אני מעז להניח שלא נדיר. שימו לב לערוץ (https://t.me/pravo_israel) של העורך דין אלכס זרנופולסקי, – תגלו שם הרבה מידע שימושי ומלמד. לדוגמה, כאן רשימה (https://t.me/pravo_israel/129) של מדינות שאפשר להיכנס אליהן ללא ויזה עם לסה פסה. בקיצור, אני ממליץ בחום להירשם.

קטרינה פופוביץ’

פנינו למשרד העורך דין זרנופולסקי עם תיק מורכב למדי. ולאמיתו של דבר, היינו די סקפטיים לגבי עורכי דין, בהתבסס על חוויות שיתוף פעולה לא מוצלחות עם עורכי דין בעבר. אבל אלכס בפגישה הראשונה הפיג את כל הספקות שלנו והראה איך עובדים מקצוענים אמיתיים. לאורך כל תקופת שיתוף הפעולה שלנו לא דאגנו לשום דבר, אלכס תמיד היה זמין וענה בבהירות על כל השאלות שלנו. אני ממליץ בחום על משרד עורך הדין אלכס זרנופולסקי. ללא גזמה, זהו עורך הדין המקצועי ביותר שאפשר לסמוך עליו! אני מביע תודה רבה למשרד עורך הדין זרנופולסקי, ובפרט לך, אלכס.

Владимир Браиловский

ולדימיר בריילובסקי

אנו מודים לאלכס זרנופולסקי על עזרתו הרצינית במצבנו המורכב. נדחה לנו שלוש פעמים בבקשה לאזרחות, אך במאמציו של אלכס וחברתו קיבלנו אשרת מגורים ואנו בטוחים שבקרוב בעייתנו תפתר לחלוטין.

Роман Супер

רומן סופר

בישראל, שבה כל שלישי מגדיר את עצמו כעורך דין, למצוא עורך דין טוב אינו פשוט באמת. חבר ילדות הכיר אותי עם משרדו של אלכס זרנופולסקי בשנת 2015. ומאז, כאשר עולות שאלות משפטיות (ובישראל הן עולות לעיתים קרובות), אני פונה אל אלכס. כל העדינויות והפרטים לגבי עלייה ותקופה אחרי העלייה. בעיות של איחוד משפחות. קונפליקטים בעבודה. מורכבויות עם בנקים. נישואים גאים. נישואים מסורתיים. תעודות. אפוסטילים. נוטריונים. דרכון. לסה פסה. רשיונות נהיגה. איך לעקוף 5 חלונות בשבועיים ולא בחודשיים. איך לא להשתגע מהתקשורת עם שירות ההגירה. ומיליוני בעיות אחרות במדינה שבה הביורוקרטיה אינה ידידותית מדי לאדם – זה אל אלכס והחברים שלו. ואם תמצאו עורכי דין אחרים בתל אביב שעונים על הודעות ושיחות מהניסיון הראשון, תנו לי לדעת. עד כה, זו הפאר שנתקלתי בה בישראל רק כאן.

אליזבת קונדרטנקו

פנינו אני ובעלי לחברת עורכי דין, מכיוון שנתקלנו בבעיות רציניות במהלך הליך הסטופרו במשטרת חולון בנוגע לצירוף בתי הקטינה מנישואיי הראשונים. אני רוצה להביע תודה עצומה לעורכי הדין שליוו ופתרו את הנושאים בתיק שלנו, ובמיוחד אני רוצה להודות ליורי פטריק, שגישתו המקצועית והאחראית לפתרון הבעיה שלנו, ובסופו של דבר אני ובתי סוף סוף קיבלנו את המסמכים לאחר סבל ארוך. הדבר היחיד שאני מצטערת עליו הוא שלא פנינו מוקדם יותר לחברת עורכי הדין הזו. תודה רבה לחברה על העבודה שבוצעה!!!

אולגה מלנטייבה

אני רוצה להודות לאלכסנדר על עבודתו הטובה מאוד. זהו אדם שבאמת עושה את עבודתו ב-100 אחוז. אם תפנו אליו לעזרה, אז תאמינו שלעולם לא תתחרטו, לא משנה באיזו מדינה אתם חיים. כאן אין לעולם שום הונאה. נשארתי מאוד מרוצה מעבודתו. תודה

אנסטסיה פורוחניה

אני רוצה להגיד תודה לפטריק יורי, שניהל את התיק שלנו. נעים, דיפלומטי, והכי חשוב: מומחה! ממליץ!

אולימפיאדה זברודין

הרושם שלי ממשרדו של אלכס זרנופולסקי הוא הכי נפלא שיש! כשהייתי צריכה לפנות בדחיפות לעניין מאוד רגיש, לאחר פנייה לא מוצלחת לעורך דין אחר, לא אזכיר את שמו, בהתחלה לא הייתי משוכנעת במיוחד. וכפי שהתברר, לשווא. במשרד זה של זרנופולסקי התייחסו אל הבקשה שלי באופן מאוד עדין ומסור. ולהפתעתי ולשביעות רצוני הכל הצליח די מהר. תמיד ליוו אותנו, במיוחד שאני לא מדברת טוב את השפה. היו איתנו עד הרגע האחרון. על כך תודה רבה. אני מאחלת שגם לאחרים יזכו כמונו. הצלחה ושגשוג למשרד זה!

אליונה רוזינובה

אני רוצה להודות לאלכס זרנופולסקי על הייעוץ המשפטי המקצועי והליווי הרגיש בנושא הרפטריאציה. אלכס וצוותו תמיד היו זמינים, התעמקו במהות הבעיות והציעו פתרונות באופן מהיר. כמו כן, אני מבליט את הנימוס והיחס המכבד כלפי הלקוח.

חירות מזל

אנו רוצים להביע את הערכתנו לאלכס זרנופולסקי ולצוות שלו על העבודה המתואמת והמהירה בפתרון השאלות שלנו. היו לנו הרבה שאלות, וגם משימות שדרשו גישה אישית, שבהן אלכס התמודד בצורה מעולה. כמעט 24 שעות ביממה, העזרה מהמומחה לא מאכזבת.

אולג מיכאיליצ’נקו

עורך דין מקצועי והגון.

ויקטוריה קלינינה

אני מרוצה מאוד מעבודת משרד העורכי דין. כאן הם מקבלים אותך בחום וכמקצוענים גדולים עוזרים לך לפתור כמעט את כל בעיותיך. וגם עזרו לי ולבעלי באופן מיומן ומקצועי לפתור את כל בעיותינו הקשורות למשרד הפנים. וזאת תמורת תשלום הוגן. תודה רבה על כך. אני ממליצה על משרד עורכי הדין הזה לכל מי שיש לו בעיות דומות. כאן בוודאות יעזרו לך.

אבי יוסיפוב

אני ואישתי ויקטוריה היינו לקוחות של אלכס בנושא איחוד משפחות בישראל. קיבלנו שירות מעולה והכי חשוב – אזרחות עבור אישתי!

אלברט רבזון

אני בהחלט ממליץ על עו”ד אלכס זרנופולסקי וצוותו לעזור לכם במגוון רחב של מצבים, הקשורים לנושאים חברתיים והגירה. כל הבקשות והשאלות שלי קיבלו מענה מהיר ומקצועי. יתר על כן, נעים כאשר יש מגע אישי וחם בתקשורת.

pravoisrael

אנדרו צארן

משרד עורכי דין מקצועי ומומלץ ביותר. שירות מסור, מענה בזמן, התנהלות מדהימה בבית המשפט. נעזרתי בשירותיהם כמה פעמים לאורך השנים

מייקל קושנירוב

ממליץ בחום על משרד עורכי הדין של אלכסנדר זרנופולסקי, יחס אישי ללקוחות, ניסיון עשיר בעבודה.

ג’יי אר רוזנברג

שירות טוב. תמיד זמינים. פתרון מהיר לבעיות. אני עובד עם אלכס זרנופולסקי כבר שנים רבות ותמיד מרוצה.

איגור וינשטוק

אני עובד עם אלכס זרנופולסקי יותר משנתיים. צוות בעל כישורים גבוהים, יחס קשוב ללקוח, גישה יצירתית. מרוצה מהשיתוף פעולה.

ניקולאי אניקין

תודה על העזרה! הכל התנהל ברמה הגבוהה ביותר. מקצוענים בעבודתם ומאוד מקפידים על לקוחותיהם. הופתענו לטובה מהיחס האינטליגנטי והמסירות. עוזרים לפתור בעיות שנוצרות גם מחוץ לחוזה.

אלכסנדר קנבסקי

אני מביע תודה ענקית לצוות משרד עורכי הדין של אלכס זרנופולסקי ואישית לאלכסנדר על עזרתם בפתרון השאלות שלי בישראל. הכל בוצע במועדים שנקבעו וברמה מקצועית גבוהה. בכל שאלה הרגשתי הנחיה רגישה, תחכום ומעורבות אנושית. מאוד מרוצה מהשיתוף פעולה. ממליץ!

אלקס מסובר

העורך דין המנוסה ביותר, חוקר את דקויות הבעיה, גישה עם נשמה. הביאו לנו את התיק להצלחה!

pravoisrael

איגל ק

אני רוצה להגיד תודה לאלכס זרנופולסקי על הייעוץ המקצועי והעזרה בשאלות מורכבות שלא הצלחנו לפתור לבד. קראנו צ’אטים, ערוצים וכמעט עשינו טעויות. תודה חבר’ה על העזרה!

Олег Барбаков

אולג ברבקוב

אני רוצה להודות לצוות המקצוענים של אלכס זרנופולסקי! עזרו לבני לקבל אזרחות ישראלית! העבודה בוצעה בזמן, כל המכשולים הושלמו, התוצאות מעולות! העובדים עצמם נעימים ואדיבים, בכל בקשה הם מגיעים לעזור! זה כיף לעבוד איתם! תודה לאלכס על העזרה ולכל צוותו: לאנה, ולריה ויאנה! אני מאחל להם בריאות, ובטוח שהם ימשיכו לעזור לאנשים לאורך זמן!

מקסים קץ

אני עצמי משתמש בשירותי משרד עורכי הדין הזה, וכאשר מישהו מהצוות שלנו זקוק לעזרה מסוימת, אנחנו פונים דווקא אל זרנופולסקי. אז אני בהחלט ממליץ עליו בחום. משרדו של אלכס עוסק בכל שאלה בתחום המשפט ההגירתי בישראל: עלייה, הסדרת מעמדם של בני משפחה, הוכחת אבהות וקרבה דרך בדיקת DNA וכל מקרה מורכב אחר.

כתוב לנו

צרו איתנו קשר בכל דרך שנוחה לכם