א’-ה’: בין השעות 9:00-18:00

סופי שבוע: שישי-שבת.

הסדרת מעמד לבני זוג זר

נישואין עם אזרח ישראלי בפני עצמם אינם נותנים לבן זוג שאינו יהודי את הזכות לקבל אזרחות. על מנת להכשיר את השותף המשפחתי יש לעבור תהליך מדורג מורכב (סטופרו): על המועמדים להוכיח למשרד הפנים בישראל כי הנישואין אינם פיקטיביים. ואז, לאחר 5 שנים, בן הזוג הזר יכול להתמודד על אזרחות ישראלית.

Легализация супруга в Израиле

עיקרי הגורמים המשפיעים על ההליך המדורג של בני זוג

1
האם נחתם נישואין רשמיים?
2
מהו המעמד המשפחתי של הזר במדינת המוצא?
3
מהו המעמד המשפחתי של הישראלי במשרד הפנים של ישראל?
4
האם הזר או הישראלי הגישו בעבר בקשה לעבור תהליך דומה?
5
האם הזר נמצא בישראל, באיזה מעמד?
6
האם הזוגות חיים חיי משותף, כמה זמן?
7
האם יש הפרש גילים משמעותי בין הזוגות?
8
האם יש ילדים משותפים או ילדים מנישואים קודמים?
Брак с гражданином Израиля

נטורליזציה של בן/בת זוג זר/ה. איך להתחיל נכון את התהליך?

מנקודת מבט של משרד הפנים בישראל, כדי להתחיל את תהליך איחוד המשפחה, בן/בת הזוג הזר/ה צריך/ה לקבל אישור כניסה מיוחד לישראל. לא כדאי לנסות להיכנס תחת תירוץ של תייר רגיל במטרה לאחד משפחה. זה עלול להסתיים בסירוב כניסה, כלא הגירה ואיסור על ביקור בישראל לחמש עד עשר שנים הקרובות. כדי להימנע מכך, בן/בת הזוג הישראלי/ת צריך/ה לפנות למשרד הפנים בישראל כדי לקבל אישור כניסה לבן/בת הזוג הזר/ה, במטרה לאחד משפחה. או, אם הזוג חי יחד מחוץ למדינה ומתכנן לחזור יחד, התהליך צריך להתחיל דרך הקונסוליה הישראלית בחו”ל. כדי לעשות הכל נכון ולא להיתקל בתוצאות קטלניות, צריך להתייעץ עם עורך דין לענייני הגירה.

СТУПРО

מה חשוב עוד לדעת על התהליך של ההליך המדורג של בני זוג?

לפני שמגיעים לישראל לאיחוד משפחות, הבן/בת זוג הזר/ה צריך/ה לאסוף חבילת מסמכים נדרשים. רשימתם זמינה באתר משרד הפנים של ישראל. אך הניסיון מראה שבמשרד יכולים לדרוש מסמכים נוספים, שלא נאמר עליהם דבר ברשימה. תמיד רצוי לברר עם מומחה אילו מסמכים נוספים עשויים להיות נדרשים במקרה מסוים, איך לעצב אותם כראוי, איפה לאשר את התרגום לעברית, אילו מסמכים בדיוק.

אם התהליך מתנהל בחלקלקות, אז מרגע פתיחת התיק במשרד הפנים, הזמן עד קבלת האזרחות הוא 4 – 5 שנים בנישואין רשמיים וכ-7 שנים עד קבלת אשרת שהייה קבע לזוגות החיים בנישואין אזרחיים. לזוגות החיים בנישואין אזרחיים גם יש אפשרות להגיש בקשה לאזרחות לבן/בת הזוג הזר/ה, אך ייתכנו תנאים נוספים.

מסלול לזוגות נשואים

1
איסוף מסמכים
2
קבלת אישור כניסה לבן/בת זוג זר
3
כניסה לישראל ופנייה למשרד הפנים
4
קבלת מסמכים ופתיחת תיק במשרד הפנים. קבלת ויזת B1
5
מילוי ושליחת מסמכים לנתיב
6
ראיון בנתיב
7
ראיון נפרד עם הזוגות במשרד הפנים. קבלת ויזת A5. לאחר מכן - מדי שנה במשך 4 שנים
8
אשרת שהייה קבע, פנייה לאזרחות ישראלית

מסלול הסדרה לבני זוג אזרחיים

1
איסוף מסמכים
2
קבלת אישור כניסה לבן/בת הזוג הזר/ה
3
כניסה לישראל ופנייה למשרד הפנים
4
קבלת מסמכים ופתיחת תיק במשרד הפנים
5
מילוי ושליחת מסמכים לנתיב
6
ראיון בנתיב
7
ראיון נפרד עם הזוגות במשרד הפנים. קבלת ויזת B1
8
ראיון במשרד הפנים. קבלת ויזת A5. לאחר מכן - מדי שנה
9
אשרת שהייה קבועה
воссоединение семьи

למה צריך עורך דין לההליך המדורג?

חשוב להבין שאפילו עמידה מוחלטת בכל ההוראות והנהלים אינה מבטיחה עבור ובלי כל מכשול בתהליך ההתאזרחות. משרד הפנים בישראל יכול לסרב להכיר בלגליזציה של בן/בת זוג זר/ה בכל שלב של ההליך המדורג על בסיס חשדות קלים באי-כנות של הזוגות. פנייה בזמן לעורך דין לניהול התיק יכולה למנוע את הצורך להתמודד עם החלטות משרד הפנים בבית המשפט.

עבודה איתנו

הכנה מקיפה של חבילת מסמכים להגשה
פתיחת תיק במשרד הפנים של ישראל
הכנה לראיונות במשרד הפנים ובנתיב
הנפקת אשרת עבודה B1
הנפקה והארכת אשרת A5 (אשרת שהייה)
ליווי עורך דין מומחה ללגליזציה
שמירה על סודיות מלאה
עבודה עם סירובים ומקרים מורכבים

שאלות נפוצות

מה זה "ההליך המדורג" בישראל לבני זוג?

הלגליזציה המדורגת היא תהליך המאפשר לבני זוג להתאחד ולהכשיר את נישואיהם בישראל. התהליך כולל קבלת אשרת עבודה B1 לבן/בת הזוג, לאחר מכן אשרת A5 (אשרת שהייה זמנית), ובסופו של תהליך קבלת אשרת שהייה קבע או אזרחות. התהליך מתחיל בהגשת בקשה לפתיחת תיק במשרד הפנים של ישראל. זהו שלב חשוב הדורש איסוף מסמכים ותמיכה משפטית.

n

איך לקבל אזרחות ישראלית דרך נישואין?

קבלת אזרחות ישראלית דרך נישואין אפשרית בשני דרכים:

n

    n

  • 1. עליה משותפת – אם הזוג נישא לפני העליה לפי חוק השבות.
  • n

  • 2. איחוד משפחות – אם הנישואין התקיימו לאחר שאחד מבני הזוג קיבל אזרחות ישראלית, זהו סטופרו.
  • n

n

התהליך מתחיל כאשר אזרח ישראלי מגיש בקשה לשינוי סטטוס במשרד הפנים/הקונסוליה הישראלית בחו”ל.

n

אילו עורכי דין מתמחים בסטופרו ובלגליזציה של נישואין בישראל?

עורך דין צריך להיות מוסמך בתחום המשפט ההגירתי. במשרדנו עובדים מספר עורכי דין מנוסים המתמחים בתהליכי איחוד משפחות דרך סטופרו ומגורים משותפים, ניהול תיקים ללגליזציה של נישואין והצטרפות ילדים לתהליך. אנו מחזיקים בניסיון רב שנים בתמיכה משפטית של משפחות בכל שלב של התהליך לגליזציה בישראל.

n

מהן המאפיינים של לגליזציה של נישואים חד-מיניים, זוגות להט"ב+ בישראל?

ישראל מכירה בנישואים חד-מיניים. בני זוג להט”ב+ יכולים לבצע עליה אם נישואיהם התקיימו לפני קבלת האזרחות על ידי הבן/בת זוג בעל/ת הזכות לעליה לפי חוק השבות. אם הנישואים התקיימו לאחר מכן או שהזוג חי בלי רישום רשמי של הקשר, ניתן ללגלז את מעמדם בישראל ולקבל לבן/בת הזוג הזר/ה מעמד של תושב קבע או אזרחות. כל תהליך הוא אינדיבידואלי ומלא בעדינויות משפטיות.

n

מהם הדרישות לנטורליזציה בישראל דרך נישואין?

לנטורליזציה בישראל דרך נישואין נדרשת הקפדה על הוראות המפורטות בהנחיות משרד הפנים של ישראל. יש להוכיח כי הנישואין אינם פיקטיביים, שהם לא נערכו במטרה לקבל אזרחות וכי הקשר בין בני הזוג אותנטי. בשלב הבא ידרשו מספר רב של מסמכים המשמשים כהוכחה לכך שמרכז חיי הזוג הועבר לישראל. גם לאזרח ישראל יידרש בדיקת תיקו בשירות הקונסולרי של נתיב בירושלים.

n

אילו מסמכים נדרשים לאימות נישואין בישראל?

התהליך לאימות נישואין בישראל הוא אינדיבידואלי. ישנם דרישות כלליות ופרטניות. בין הדרישות הכלליות: תעודת נישואין עם אפוסטיל, אישורי מצב משפחתי של שני בני הזוג עם אפוסטיל, תעודות גירושין אם בעבר המבקשים היו נשואים, תרגום ואימות של מסמכים אלו אצל נוטריון ישראלי. הרשימה המלאה של המסמכים מוגדרת בייעוץ עם עורך דין, מכיוון שהיא תלויה בנסיבות האישיות ובמקום בו הזוג מתחיל את התהליך, האם שני בני הזוג נמצאים בישראל או שהזר נמצא מחוץ למדינה.

n

אודות חברה

המשרד מעניק שירותים משפטיים בתחום הגירה, משפחה, מסחרי ומשפט עבודה, מבצע עסקאות נדל”ן, מפתח פתרונות פרטניים לעסקים ופרטיים ומעניק ליווי משפטי לחברות ישראליות ובינלאומיות. עורכי הדין שלנו משתתפים בקביעות בעבודת ועדות ייעודיות בלשכת עורכי הדין בישראל ובכנסת, יוצרים תקדימים שיפוטיים, משפרים מנגנוני רגולציה בתחומי המשפט השונים, מעניקים סיוע מייעץ לנציגויות רשמיות של מדינות זרות וארגונים ציבוריים משמעותיים הממוקמים בישראל ישראל ומחוצה לה.

Адвокат Алекс Зернопольский
אלקס זרנופולסקי
בעלים של משרד, עורך דין ראשי, מגן זכויות
Анна Мхитарян
אנה מחיטריאן
ראשי עורכי דין
Юлия Баюла
יוליה באיולה
עורך דין
Шмуэль Полищук
שמואל פולישוק
אירינה רוזנברג
עורך דין
נחמה עובדיה
עורך דין
Эрнест Шварцман
ארנסט שוורצמן
עורך דין
Юрий Дойч
יורי דויטש
עורך דין, נוטריון
Яна Белла Вальдберг
יאנה בלה ולדברג
מנהל תקשורת אסטרטגית
Екатерина Сизонова
יקטרינה סיזונובה
מומחית להליכי עליה לישראל
אולגה לזניק
ראש צוות שירות לקוחות
Валерия Давидова
ולריה דוידובה
מנהל

ביקורות

Мири и Сергей

מירי וסרגיי

אנחנו זוג שהגענו לעורך הדין אלכס זרנופולסקי לאחר סירובים רבים מטעם משרד הפנים, בתהליך קבלת האזרחות עבור בעלי. נתקלנו בחוויה מאוד לא נעימה והיינו ממש מופתעים מהמפגשים החוזרים ונשנים עם פקידים שלא היו רגישים לרגשות האנשים, וההערות שלהם היו לא במקום, לומר מעט. לאחר פנייה למשרד הפנים של אלכס ועורכת הדין אנה ממשרדו, שתמיד היו מוכנים להקשיב לנו ותמיד היו שם בשבילנו, בעלי סוף סוף קיבל אזרחות לפני שבוע. זה קרה הודות ליחס המקצועי והאנושי של משרד עורכי הדין של אלכס זרנופולסקי. אנחנו מאוד שמחים שהגורל הביא אותנו יחד ואנחנו יכולים להמליץ על המשרד הזה לכל מי שרוצה להרגיש בבית, ועורכי הדין ידאגו לאינטרסים שלך. זה הכי טוב שיש כיום בשוק בישראל. אלכס מקיים את מה שהוא מבטיח, במאה אחוז.

Victor Vakhshtayn

ויקטור וכשטיין

עורך דין בישראל אינו רק פאר, אלא מדריך בגיהינום הבירוקרטי שמהווה את הממסד הממשלתי. קשה לכנות זאת ממסד, מכיוון שאף אחד ממעגלי הגיהינום אינו מחליף מידע עם מעגל אחר, השדים הפשוטים מחזיקים בסמכויות רבות יותר מאשר המנהלים שלהם, והחוטאים יכולים להמשיך ולערער על החוק – הארצי או השמימי – אבל בכל מחלקה מחוזית של הגיהינום ישנה ‘הוראה פנימית’ שמתנגדת לכל חוק. (ואז יש עוד אחת שמתנגדת לקודמתה.) בסופו של דבר, החוקים באים והולכים עם כל ממשלה חדשה, אבל השדים נשארים ליד קדירותיהם לדורות. ייתכן שמערכת כזו נוצרה על ידי האבות המייסדים עצמם, כדי למנוע בעתיד את האחזקת השלטון. נסה לבנות טוטליטריזם במדינה שבה כל ביורוקרט ברמת הרחוב בנפשו הוא אנרכו-סינדיקליסט. לכן, בית המשפט בישראל אינו אתגר למדינה, אלא דרך רגילה להתחיל דיאלוג עימה. כאן הכל כמו בשוק: אם אינך מתמקח, אינך מכבד. אם אינך מתדיין, זה אומר שאינך מכיר בקיומה. כך שעורך דין ישראלי תמיד הוא יותר מעורך דין. הוא משלב כישורים של וירג’יל, סטלקר, שחקן דרמטי, עובד סוציאלי, אתנוגרף ופסיכותרפיסט. לפחות, עורך דין טוב. הייתי מאוד מזליז בעניין עורך הדין שלי. עם אלכס זרנופולסקי לא רק שניצחנו במשפט, אלא גם מצאתי שלושים סיפורי מחקר חדשים – כל כך מרתקת הייתה ההתנסות במבנה הביורוקרטיה הישראלית ‘מבפנים’. עכשיו נכתוב בשיתוף פעולה.

רולדוגין אנדרו

ניצלתי את שירותי משרדו של אלכס זרנופולסקי בשאלה מורכבת למדי. אני מאוד מופתע מהמקצועיות והכישורים בנושא הרפטריאציה, על ידי הוכחת קרבה באמצעות בדיקת דנ”א. כעת אלכס עוסק בהסדרת מעמדה של אשתי בישראל. תודה על התמיכה והליווי!

Михаил Пелливерт

מיכאיל פליברט

זו לא פרסומת, אלא המלצה! אינני יודע כמה פעמים יש לכם שאלות משפטיות לגבי היבטים שונים של החיים בישראל, אבל אני מעז להניח שלא נדיר. שימו לב לערוץ (https://t.me/pravo_israel) של העורך דין אלכס זרנופולסקי, – תגלו שם הרבה מידע שימושי ומלמד. לדוגמה, כאן רשימה (https://t.me/pravo_israel/129) של מדינות שאפשר להיכנס אליהן ללא ויזה עם לסה פסה. בקיצור, אני ממליץ בחום להירשם.

קטרינה פופוביץ’

פנינו למשרד העורך דין זרנופולסקי עם תיק מורכב למדי. ולאמיתו של דבר, היינו די סקפטיים לגבי עורכי דין, בהתבסס על חוויות שיתוף פעולה לא מוצלחות עם עורכי דין בעבר. אבל אלכס בפגישה הראשונה הפיג את כל הספקות שלנו והראה איך עובדים מקצוענים אמיתיים. לאורך כל תקופת שיתוף הפעולה שלנו לא דאגנו לשום דבר, אלכס תמיד היה זמין וענה בבהירות על כל השאלות שלנו. אני ממליץ בחום על משרד עורך הדין אלכס זרנופולסקי. ללא גזמה, זהו עורך הדין המקצועי ביותר שאפשר לסמוך עליו! אני מביע תודה רבה למשרד עורך הדין זרנופולסקי, ובפרט לך, אלכס.

Владимир Браиловский

ולדימיר בריילובסקי

אנו מודים לאלכס זרנופולסקי על עזרתו הרצינית במצבנו המורכב. נדחה לנו שלוש פעמים בבקשה לאזרחות, אך במאמציו של אלכס וחברתו קיבלנו אשרת מגורים ואנו בטוחים שבקרוב בעייתנו תפתר לחלוטין.

Роман Супер

רומן סופר

בישראל, שבה כל שלישי מגדיר את עצמו כעורך דין, למצוא עורך דין טוב אינו פשוט באמת. חבר ילדות הכיר אותי עם משרדו של אלכס זרנופולסקי בשנת 2015. ומאז, כאשר עולות שאלות משפטיות (ובישראל הן עולות לעיתים קרובות), אני פונה אל אלכס. כל העדינויות והפרטים לגבי עלייה ותקופה אחרי העלייה. בעיות של איחוד משפחות. קונפליקטים בעבודה. מורכבויות עם בנקים. נישואים גאים. נישואים מסורתיים. תעודות. אפוסטילים. נוטריונים. דרכון. לסה פסה. רשיונות נהיגה. איך לעקוף 5 חלונות בשבועיים ולא בחודשיים. איך לא להשתגע מהתקשורת עם שירות ההגירה. ומיליוני בעיות אחרות במדינה שבה הביורוקרטיה אינה ידידותית מדי לאדם – זה אל אלכס והחברים שלו. ואם תמצאו עורכי דין אחרים בתל אביב שעונים על הודעות ושיחות מהניסיון הראשון, תנו לי לדעת. עד כה, זו הפאר שנתקלתי בה בישראל רק כאן.

אליזבת קונדרטנקו

פנינו אני ובעלי לחברת עורכי דין, מכיוון שנתקלנו בבעיות רציניות במהלך הליך הסטופרו במשטרת חולון בנוגע לצירוף בתי הקטינה מנישואיי הראשונים. אני רוצה להביע תודה עצומה לעורכי הדין שליוו ופתרו את הנושאים בתיק שלנו, ובמיוחד אני רוצה להודות ליורי פטריק, שגישתו המקצועית והאחראית לפתרון הבעיה שלנו, ובסופו של דבר אני ובתי סוף סוף קיבלנו את המסמכים לאחר סבל ארוך. הדבר היחיד שאני מצטערת עליו הוא שלא פנינו מוקדם יותר לחברת עורכי הדין הזו. תודה רבה לחברה על העבודה שבוצעה!!!

אולגה מלנטייבה

אני רוצה להודות לאלכסנדר על עבודתו הטובה מאוד. זהו אדם שבאמת עושה את עבודתו ב-100 אחוז. אם תפנו אליו לעזרה, אז תאמינו שלעולם לא תתחרטו, לא משנה באיזו מדינה אתם חיים. כאן אין לעולם שום הונאה. נשארתי מאוד מרוצה מעבודתו. תודה

אנסטסיה פורוחניה

אני רוצה להגיד תודה לפטריק יורי, שניהל את התיק שלנו. נעים, דיפלומטי, והכי חשוב: מומחה! ממליץ!

אולימפיאדה זברודין

הרושם שלי ממשרדו של אלכס זרנופולסקי הוא הכי נפלא שיש! כשהייתי צריכה לפנות בדחיפות לעניין מאוד רגיש, לאחר פנייה לא מוצלחת לעורך דין אחר, לא אזכיר את שמו, בהתחלה לא הייתי משוכנעת במיוחד. וכפי שהתברר, לשווא. במשרד זה של זרנופולסקי התייחסו אל הבקשה שלי באופן מאוד עדין ומסור. ולהפתעתי ולשביעות רצוני הכל הצליח די מהר. תמיד ליוו אותנו, במיוחד שאני לא מדברת טוב את השפה. היו איתנו עד הרגע האחרון. על כך תודה רבה. אני מאחלת שגם לאחרים יזכו כמונו. הצלחה ושגשוג למשרד זה!

אליונה רוזינובה

אני רוצה להודות לאלכס זרנופולסקי על הייעוץ המשפטי המקצועי והליווי הרגיש בנושא הרפטריאציה. אלכס וצוותו תמיד היו זמינים, התעמקו במהות הבעיות והציעו פתרונות באופן מהיר. כמו כן, אני מבליט את הנימוס והיחס המכבד כלפי הלקוח.

חירות מזל

אנו רוצים להביע את הערכתנו לאלכס זרנופולסקי ולצוות שלו על העבודה המתואמת והמהירה בפתרון השאלות שלנו. היו לנו הרבה שאלות, וגם משימות שדרשו גישה אישית, שבהן אלכס התמודד בצורה מעולה. כמעט 24 שעות ביממה, העזרה מהמומחה לא מאכזבת.

אולג מיכאיליצ’נקו

עורך דין מקצועי והגון.

ויקטוריה קלינינה

אני מרוצה מאוד מעבודת משרד העורכי דין. כאן הם מקבלים אותך בחום וכמקצוענים גדולים עוזרים לך לפתור כמעט את כל בעיותיך. וגם עזרו לי ולבעלי באופן מיומן ומקצועי לפתור את כל בעיותינו הקשורות למשרד הפנים. וזאת תמורת תשלום הוגן. תודה רבה על כך. אני ממליצה על משרד עורכי הדין הזה לכל מי שיש לו בעיות דומות. כאן בוודאות יעזרו לך.

אבי יוסיפוב

אני ואישתי ויקטוריה היינו לקוחות של אלכס בנושא איחוד משפחות בישראל. קיבלנו שירות מעולה והכי חשוב – אזרחות עבור אישתי!

אלברט רבזון

אני בהחלט ממליץ על עו”ד אלכס זרנופולסקי וצוותו לעזור לכם במגוון רחב של מצבים, הקשורים לנושאים חברתיים והגירה. כל הבקשות והשאלות שלי קיבלו מענה מהיר ומקצועי. יתר על כן, נעים כאשר יש מגע אישי וחם בתקשורת.

pravoisrael

אנדרו צארן

משרד עורכי דין מקצועי ומומלץ ביותר. שירות מסור, מענה בזמן, התנהלות מדהימה בבית המשפט. נעזרתי בשירותיהם כמה פעמים לאורך השנים

מייקל קושנירוב

ממליץ בחום על משרד עורכי הדין של אלכסנדר זרנופולסקי, יחס אישי ללקוחות, ניסיון עשיר בעבודה.

ג’יי אר רוזנברג

שירות טוב. תמיד זמינים. פתרון מהיר לבעיות. אני עובד עם אלכס זרנופולסקי כבר שנים רבות ותמיד מרוצה.

איגור וינשטוק

אני עובד עם אלכס זרנופולסקי יותר משנתיים. צוות בעל כישורים גבוהים, יחס קשוב ללקוח, גישה יצירתית. מרוצה מהשיתוף פעולה.

ניקולאי אניקין

תודה על העזרה! הכל התנהל ברמה הגבוהה ביותר. מקצוענים בעבודתם ומאוד מקפידים על לקוחותיהם. הופתענו לטובה מהיחס האינטליגנטי והמסירות. עוזרים לפתור בעיות שנוצרות גם מחוץ לחוזה.

אלכסנדר קנבסקי

אני מביע תודה ענקית לצוות משרד עורכי הדין של אלכס זרנופולסקי ואישית לאלכסנדר על עזרתם בפתרון השאלות שלי בישראל. הכל בוצע במועדים שנקבעו וברמה מקצועית גבוהה. בכל שאלה הרגשתי הנחיה רגישה, תחכום ומעורבות אנושית. מאוד מרוצה מהשיתוף פעולה. ממליץ!

אלקס מסובר

העורך דין המנוסה ביותר, חוקר את דקויות הבעיה, גישה עם נשמה. הביאו לנו את התיק להצלחה!

pravoisrael

איגל ק

אני רוצה להגיד תודה לאלכס זרנופולסקי על הייעוץ המקצועי והעזרה בשאלות מורכבות שלא הצלחנו לפתור לבד. קראנו צ’אטים, ערוצים וכמעט עשינו טעויות. תודה חבר’ה על העזרה!

Олег Барбаков

אולג ברבקוב

אני רוצה להודות לצוות המקצוענים של אלכס זרנופולסקי! עזרו לבני לקבל אזרחות ישראלית! העבודה בוצעה בזמן, כל המכשולים הושלמו, התוצאות מעולות! העובדים עצמם נעימים ואדיבים, בכל בקשה הם מגיעים לעזור! זה כיף לעבוד איתם! תודה לאלכס על העזרה ולכל צוותו: לאנה, ולריה ויאנה! אני מאחל להם בריאות, ובטוח שהם ימשיכו לעזור לאנשים לאורך זמן!

מקסים קץ

אני עצמי משתמש בשירותי משרד עורכי הדין הזה, וכאשר מישהו מהצוות שלנו זקוק לעזרה מסוימת, אנחנו פונים דווקא אל זרנופולסקי. אז אני בהחלט ממליץ עליו בחום. משרדו של אלכס עוסק בכל שאלה בתחום המשפט ההגירתי בישראל: עלייה, הסדרת מעמדם של בני משפחה, הוכחת אבהות וקרבה דרך בדיקת DNA וכל מקרה מורכב אחר.

כתוב לנו

צרו איתנו קשר בכל דרך שנוחה לכם